Türkçü Dergi, Dergimiz Fikrimizdir!
 
Necdet Sevinç Uyarmıştı! Türkçü dergi 6-7.sayı >>
“Necdet Sevinç Uyarmıştı!” başlığıyla yayımladığımız yazı, bundan tam kırk yıl önce Necdet Sevinç’in yazdığı ve “Türklere Yönelik Doğum Kontrolü”ne tepki gösteren bir yazı. Necdet Sevinç bu yazısında doğum kontrolünün Türklerin aleyhine, azınlıkların lehine olacağını belirtiyor. Necdet Sevinç, bu uygulamayla Türklerin yavaş yavaş Türkiye’deki demografik üstünlüğünü kaybedeceğini, azınlıkların ise nüfus olarak artacağını ve bir sorun haline geleceğini söyleyerek kırk yıl öncesinden bizi Kürt terörüne ve Kürt istilasına karşı uyarmış.

Yazıdan Alıntı

    “Hesabımız bugünkü hükümetle değil bizim... Biz, cihanşümul devletimizi bir eyalet haline getiren ve mevcudiyetiyle insanlığa şeref üstüne şeref kazandıran yüce Türk'ü, dünkü at uşaklarımıza muhtaç eden beynelmilel bir felsefe ile dövüşüyor, ona meydan okuyor ve kim bu felsefenin adamı ise onun yakasını pençeliyoruz...

    Birinci 5 yıllık kalkınma plânı ile birlikte uygulanmaya başlanan doğum kontrolü ve gençliğin öz değerlerimize cephe alan düşman akımlara karşı müdafaasız bırakılması yüzkarası bir tablo çıkarmıştır karşımıza...”
 
E-posta : iletisim@turkcudergi.com
Facebook : www.facebook.com/Turkcudergi
Twitter : twitter.com/TurkcuDergi
İletişim : Tahılpazarı Mah. İsmetpaşa Cad. 2.Kantarcılar İşhanı No:52 D.26 Muratpaşa / Antalya
Türkçü dergi e-posta ağına kayıt olun !