Türkçü Dergi, Dergimiz Fikrimizdir!
 
Aydınlık, Perinçek ve TGB üzerine Düşünceler Tarih: 08-01-2013
Günlük gazete olarak çıkmaya başladığı Mart 2011'den beri Aydınlık Gazetesi'ni takip ediyorum. Bir kere olsun Apo denen adam müsveddesinin başına terörist, cani vb. sıfatlarının konulduğunu görmedim. Aynı durum İP'nin eski kardeşi, kürt terör örgütü pkk için de geçerli. Pkk'ya terör örgütü demekten özenle kaçınan bir Aydınlık Gazetesi var. Tayyip Erdoğan'ın milli görüş gömleğini çıkarması misali pkk ile ve kürtçü solla ilgisini kestiği söylenen son dönemin hızlı vatansever ve Kemalisti Perinçek, terör gömleğini çıkardığına bizi ikna edemiyor maalesef. En azından bir kere Apo denen müsveddeye terörist dese belki bizi haksız çıkarabilirdi.
Peki vatansever gençler topluluğu gösterilerek parlatılan Perinçek gençliği TGB niçin bir kere olsun pkk'yı hedef alan bir eylem yapmaz?
Zeytinburnu olaylarında pkknın tarafını tutan ve BDP ilçe başkanının açıklamalarını manşetten duyurarak kardeşçilik kılıfına bürünen
Aydınlık Gazetesi'ni unutmadık.

Sırası gelmişken Perinçek'in kadrolu tetikçisi Sabahattin Önkibar'dan da bahsetmek istiyorum. Fetullah Gülen'le ilgili bir yazısının makaslandığını öne sürerek, ilke(!)lerinden taviz vermemek için Yeniçağ'dan ayrılan Önkibar, bir süre sessiz kaldıktan sonra sanırım bonservis rekoru kırarak(!) Aydınlık'a transfer olmuştu. Geçmişi milliyetçileri jurnalleyerek onları hedef haline getirmek ve suikaste uğratmak gibi suçlarla dolu olan Aydınlık'a tetikçilik yapmak Önkibar'ın hangi ilkesine uygundur acaba?
Aydınlık'taki görevi milliyetçileri bölmek, kışkırtmak ve her nedense Bahçeli'yi hedef göstermek olan Önkibar kime hizmet etmektedir?
Aydınlık geleneğine uygun bir şekilde, kaynağını asla açıklamadığı istihbarat bilgilerini nerden almaktadır?
Perinçek'in ezeli dostu pkk'dan mı, Esad'dan mı, Çin'den mi?
Gerçek milliyetçiler sadece Türk'e göre, Türk için çalışır.
Mao'nun kızıl mangırları Türk'ün çıkarlarından daha tatlı gelmiş
anlaşılan.
 
E-posta : iletisim@turkcudergi.com
Facebook : www.facebook.com/Turkcudergi
Twitter : twitter.com/TurkcuDergi
İletişim : Tahılpazarı Mah. İsmetpaşa Cad. 2.Kantarcılar İşhanı No:52 D.26 Muratpaşa / Antalya
Türkçü dergi e-posta ağına kayıt olun !