Türkçü Dergi, Dergimiz Fikrimizdir!
 
KATİLLER KAHRAMAN, TÜRK ASKERİ TUTSAK, TÜRK KÖYLÜSÜ SUÇLU Tarih: 16-03-2013
KATİLLER KAHRAMAN, TÜRK ASKERİ TUTSAK, TÜRK KÖYLÜSÜ SUÇLU
 
Ülkemizde şaşılası gelişmeler yaşanıyor. Türklüğe yedi göbekten düşman olan AKP iktidarı bilindik siyaset dansözlüğüyle terörle mücadeleden vazgeçmiş esas çizgisine dönmüştür: terörle uzlaşma.
Başbakan esip kükrediği BDP'lilerle kol kola yeni bir "süreç"e girmiştir. Görüşenin şerefsiz olacağını söylediği cani terörist Abdullah Öcalan'la görüşmelere başlamış, onun barış güvercini sıfatıyla kahramanlaştırılmasında öncü olmuştur. 
Cani terörist Öcalan, İmralı'daki köşkünden mesajlar vermekte mesajları PKK ve hükümet tarafından çok önemsenmektedir. Cani teröristin PKK elindeki tutsakları bıraksın demesiyle PKK'nın kaçırdığı kamu görevlileri PKK şovuyla bırakılmıştır. Burada "tutsak" sözcüğüne vurgu yapılması ve bunu hükümetin ve onun yönettiği devletin sineye çekmesi milletimiz için onur kırıcı olmuştur.
Cani teröristi kahraman, Türk askerini tutsak yapan AKP adeta Türk milletine savaş açmıştır.
Bunun en çarpıcı örneğini geçen günlerde gördük. 2B mağduru Antalyalı köylülerin direnişini engellemek isteyen Türk düşmanı AKP ve polisi, yörük analarımıza kelepçe taktırmış, onları yerlerde sürüklemiştir. And olsun bunun hesabını imamın ordusundan soracağız!
Peki, Antalyalı köylülerin suçu neydi? Tabii ki en başta Türk olmalarıydı. Hiç bir eylemlerinde devlete isyan etmemişler, her eylemlerinde dev Türk bayraklarını önde taşımışlardı. En büyük suçları buydu. Halbuki polise taş atsalardı, kürt paçavrası açsalardı, kuzucuklarını devlete hizmet için değil de terörist olmaları için besleselerdi yörük Türkmen analarımız ağlamayacaktı. Maalesef tablo ortadadır. Teröristin anası gülmekte, Türk'ün anası ise iki anlamda da ağlamaktadır!
Analar ağlamasın diyen AKP, Türk milletinin anasını ağlatmıştır. 
Türk milleti, yörük Türkmen anaları topraklarından asla vazgeçmeyecek ve bu direniş büyüyecektir. AKP ve Türk düşmanları bunu bildikleri için korkuyorlar ve yörük analarını sindirmeye çalışıyorlar. Halbuki o analardan milyonlarca Mehmet yetişmiştir. AKP ve Türk düşmanları korkmaya devam etsin.
Çünkü; Türk milleti asla boyun eğmeyecektir!
 
E-posta : iletisim@turkcudergi.com
Facebook : www.facebook.com/Turkcudergi
Twitter : twitter.com/TurkcuDergi
İletişim : Tahılpazarı Mah. İsmetpaşa Cad. 2.Kantarcılar İşhanı No:52 D.26 Muratpaşa / Antalya
Türkçü dergi e-posta ağına kayıt olun !